קצת עלינו

מרכז רפואה משלימה ופיזיותרפיה טיפולי פיזיותרפיה וטיפולים משלימים לאלה שכבר נואשו למצוא מענה לכאביהם.

בקרו אותנו באתר הבית החדש: https://www.medical-center.co.il/

 

סוגי טיפולים

פיזיותרפיה,עיסוי נשים הרות, עיסוי רפואי, עיסוי שבדי, רפלקסולוגיה, שיאצו,טיפול בגלי אולטרא סאונד, טיפול בגלי הלם לדלקות בגידים ורצועות, איבחון והתאמת מדרסים

 

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם לכאבים כרונים בגידים רצועות, אצלנו הטיפול נמשך כ 20 דק' הוכח כיעיל לכאבי דורבן, הסתידויות, כתף קפואה, טניס אלבו וגולף אלבו ועוד....

 

שיקום מפציעות ספורט וכאב

טיפולי פיזיותרפיה  בגישה אישית ובזמינות גבוהה אצלכם בבית. טיפולי פיזיותרפיה מוכרים על ידי כל חברות הביטוח וקופות החולים.   

 

 מהו העיסוי הרפואי?

 

עיסוי רפואי הוא טיפול במגע. מגע עמוק בשרירים וברקמות של הגוף, העיסוי הרפואי מקדם תהליך ההחלמה של הגוף שאותו הוא עובר כתוצאה מפציעה או חבלה וזה מתבטא בכאבים. 

בכל פעם שהגוף נפגע או נפצע הוא עובר טראומה מערכת העצבים נדרכת ומכווצת את כל השרירים בגוף על מנת להגן על הגוף והאברים החיוניים.  

תוצאה מהטראומה שהגוף עובר המפרקים והרצועות מתכווצים ובכך משנים את המתח הטביעי שלהם בין המפרקים השונים וכתוצאה מכך הם מוציאים את מערכת השלד מהאיזון הטיביעי וגורמים למערכת השרירים לעבוד קשה יותר.

 העיסוי הרפואי או המסאג הרפואי שייך לעולם הרפואה המשלימה והוא מצויין לטיפול בכאב באמצעות הנעות מפרקים ומגע עמוק לתוך הרקמות, הזרמת הדם לשרירים שאיתו מגיעים חמצן סידן ועוד חומרים שהשריר זקוק להם כדי לשקם את השריר, ומעצם התנועה המתרחשת בסיבי השריר והתנועה במפרקים אנו מקלים על הכאב. 

 

טיפול בעיסוי רופאי 

העיסוי הרפואי הוא תהליך של שיקום והחלמה הוא משלב טכניקות מעולם הפיזיותרפיה ומעולם הרפואה המשלימה לטיפול בבעיות אורטופדיות.

הטיפולים בעיסוי הרפואי הם טיפולים הולסיטים המאתרים את מקור הבעיה, ולכן על פי איבחון המטופל פיזית ותשאול על עברו נמצא את הכיוון שממנו הכאב נגרם ומשפיע על האיזור הכואב. 

העיסוי הרפואי הוא תהליך החלמה שמאפשר לגוף לשקם את עצמו על ידי זרימה של דם לסיבי השריר והרקמות האחרות, על ידי הנעת המפרקים ואיזון מערכת השלד.

 

 עיסוי רפואי כתהליך החלמה לטווח ארוך

גוף האדם מורכב מעשרות טרילניונים של תאים מורכבים הפועלים ביחד ובצורה מבוקרת על מנת לקיים את גוף האדם. כל פגיעה באיזון של הגוף אורכת זמן עד שהגוף חוזר לקדמתו. 

למשל אם נפצע את העור ויגרם לנו חתך, לגוף יקח כשבוע לסגור את העור ולתרום להחלמתו. 

כאשר הגוף שלנו עובר חבלה או טראומה או מצב של מנוחה לא טובה או מתח מערכת העצבים שלנו פועלת להגנה על הגוף ויוצרת תהליך שמשנה את המתח השרירי בגוף כדי להגן עליו ולא להכנס לכאב. 

במשך תהליך ההחלמה הגוף מתאזן והכאבים יורדים, ואז מופעים כאבים באזורים אחרים, וכל טיפול מטפל באיזור אחר של הגוף עד שמגיעים לאיזון שבו הכאבים יורדים ואפילו נעלמים. 

 

גישתנו הטיפולית ב- Negev- מרכז לרפואה משלימה וטיפול בכאב

כמטפלים בעיסוי רפואי ורפואה משלימה מטרתנו להחזיר את איכות החיים ושגרת החיים של המטופל כפי שהיו לפני הכאב לתרום לאיכות חיים טובה ובריאה. אנו מאמינים בתהליכים הגורמים שינוי אמיתי בבריאותו של המטופל ומאמינים שלמטופל יש חלק חשוב ועיקרי בתהליך ההחלמה.  

 

 

כאב

כאבים בגב התחתון

 סובל מכאבים בגב התחתון? 90% מכלל האוכלוסייה הבוגרת סובלת או תסבול מכאבים בגב התחתון.

קראו עוד »

טיפולים עד הבית לגיל השלישי+

טיפולים עד הבית לגיל השלישי+

 טיפולים אלטרנטיביים עד הבית לעיתים הם ההבדל בין איכות חיים לבין חיים בסבל ובכאב. 

קראו עוד »

עיסוי רפואי טיפול בכאבים

עיסוי רפואי כטיפול לכאבים

עיסוי רפואי, מתאים ועוזר בעיקר לכאבי שריר ושלד שנגרמים מתאונות או ניתוחים. תוצאות הטיפול דיי מהירות ולרוב יחוש המטופל הקלה

קראו עוד »

פרטי תקשורת

כתובת: אורנים 1 קומה ב, רמת אילן, גבעת שמואל.

משרד: 077-5251169

נייד: 054-5893937

דוא”ל:

 

בקרנו באתרנו החדש - www.medical-center.co.il

 

 
 

איך להגיע?